دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

صداپیشه «جیگر»، عاشق «پسرخاله» +عکس

 

قانون به نقل از ایسنا - کاظم سیاحی دو سال است که صداپیشه‌ی «جیگر» در مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» است.
 
صدا پیشه جیگر
 
او درباره‌ی اینکه کدامیک از شخصیت‌های «کلاه قرمزی» را بیشتر دوست دارد؟ اینگونه پاسخ می‌دهد: به نظرم هر یک از شخصیت‌های «کلاه قرمزی» برای خود ویژگی‌هایی دارند که آنها را جذاب می‌کند، ولی من شخصا از قدیم‌الایام تا کنون با نوستالژی‌ای که از کودکی تا الان همراهم بوده، پسرخاله را خیلی دوست داشتم.
 
سیاحی در عین حال می‌گوید: همه‌ی کاراکتر‌های جدید «کلاه قرمزی» بدون استثناء دوست‌داشتنی هستند، ولی «فامیل دور» در بین شخصیت‌های جدید جایگاه بالاتری دارد.
 
صداپیشه‌ی «جیگر» معتقد است: مجبوبیت «جیگر» و همچنین تک‌تک شخصیت‌های دیگر به هوش و ذکاوت کسانی که این کاراکترها را خلق کردند، مربوط می‌شود.
 
او می‌گوید: اگر «کلاه قرمزی» و «پسرخاله» در قصه نباشند، قطعا سایر شخصیت‌ها نمی‌توانند جریانی را به راه بیندازند تا برنامه را جذاب کنند.
 
سیاحی در پاسخ به اینکه چه ویژگی باعث محبوبیت شخصیت «جیگر» در مجموعه «کلاه قرمزی» شد؟ می‌گوید: در راستای محبوبیت «جیگر» و همچنین تک‌تک شخصیت‌های دیگر باید گفت هوش و ذکاوت کسانی که این کاراکترها را خلق کردند، آنها را جذاب کرد.
 
وی ادامه می‌دهد: آقایان طهماسب و جبلی با هوش و ذکاوتی که دارند وقتی می‌خواهند شخصیت جدیدی را در «کلاه قرمزی» خلق کنند به زوایای آنها فکر می‌کنند و خدا را شکر هر شخصیتی که تاکنون در کنار «کلاه قرمزی» و «پسرخاله» قرار گرفته، دیده شده است.
 
*** «پسرخاله» و «کلاه قرمزی» از قدیم محبوب بودند و هستند
 
این صداپیشه همچنین در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر اینکه آیا آمدن شخصیت‌های متنوع به برنامه، محبوبیت «کلاه قرمزی» را در بین مردم کمتر کرده است؟ گفت: به نظرم اصلا چنین اتفاقی نیفتاده است؛ چرا که «کلاه قرمزی» و «پسر خاله» از قدیم حضور داشتند و هنوز هم جایگاه و محبوبیت خودشان را دارند؛ ضمن اینکه آقای طهماسب و جبلی به موقع از این دو کاراکتر استفاده می‌کنند.
 
وی اضافه کرد: کاراکترهای جدید در کنار «کلاه قرمزی» شکل می‌گیرند و این طور نیست که خودشان بتوانند جریانی را به راه بیندازند.
 
*** امیدوارم محبوبیت «کلاه قرمزی» میان مردم همیشگی باشد
 
سیاحی همچنین درباره‌ی اینکه محبوبیت «کلاه قرمزی» به همراه کاراکتر‌های جدید تا چه زمان می‌تواند ادامه داشته باشد؟ اینگونه بیان کرد: فکر می‌کنم با هوش و ذکاوتی که آقای طهماسب و جبلی برای ساخت سری‌های جدید «کلاه قرمزی» دارند، این محبوبیت میان مردم ادامه پیدا کند. در هر صورت امیدوارم محبوبیت «کلاه قرمزی» برای مخاطبان طولانی باشد.
 
*** اولین واکنشم از حذف «جیگر» خنده بود!
 
وی در ادامه درباره‌ی حذف مقطعی شخصیت «جیگر» در کلاه قرمزی و شایعاتی که به راه افتاده بود، گفت: راستش آن زمان اصلا نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد و چرا مردم فکر کردند که «جیگر» حذف شده است. در آن بحبوحه من ایران نبودم و حدودا دو هفته پس از خبر حذف «جیگر» آمدم و تعجب کردم که این شایعه به راه افتاده بود؛ چرا که سوء تعبیر شده بود و نمی‌دانم منشاء آن از کجا بود!
 
او اظهار کرد: اولین واکنشم از حذف «جیگر»، خنده بود تا اینکه بخواهم ناراحت شوم؛ چرا که اصلا قرار نبوده این اتفاق بیفتد ولی اگر این اتفاق واقعیت داشت مسلم است که ممنوع‌التصویر شدن یک شخصیت عروسکی دوست‌داشتنی ناراحت کننده است.
 
سیاحی با اشاره به سری جدید «کلاه قرمزی» اعلام کرد: فعلا برای سری جدید «کلاه قرمزی» از سوی عوامل صحبتی انجام نشده است.
 
*** وقتی «جیگر» از عروسک گردانش تشکر کرد
 
این صدا‌پیشه در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا گفت: جا دارد که از عروسک‌گردان شخصیت جیگر (عیسی یوسفی‌پور) تشکر فراوان داشته باشم‌، همچنین از آقایان طهماسب و جبلی به خاطر اعتمادی که به من داشتند تشکر می‌کنم.
 
منبع: قانون به نقل از ایسنا

نظرات بینندگان

نظر شما


برای ارسال نظر باید با نام کاربری خود از اینجا وارد شوید.
اگرم زبونم لال عضو نیستی ، از اینجا عضو شو !