دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

پلیس امنیت اخلاقی ویژه بازیگران و هنرمندان تشکیل خواهد شد؟!

 

یکی از موضوعات قابل توجه در خصوص پدیده بد حجابی، تبلیغ مد و تقلید مردم از اشخاص معروف و خصوصا ستاره های سینما و تلویزیون است. متاسفانه با بی توجهی مدیران فرهنگی برخی هنرمندان و بازیگران که با استفاده از امکانات دولتی به شهرتی دست یافته اند بدون توجه به الزامات فرهنگی و مذهبی جامعه ایرانی و به تقلید از مدل های غیر متعارف غربی در جامعه خود را در معرض قرار میدهند.

کم نیست خبرهایی که از بازداشت بازیگران در پارتی ها و یا حضور در جشن ها و مراسم هایی با وضعیت نا مناشب شنیده شده و از برخورد نیروی انتظامی با آنها منتشر  شده است.

معمولا برخورد با هنرمندان باعث ایجاد جریان های خبری و توجه ویژه مردم ورسانه ها نسبت به آن شده و در این بین انتشار اخبار ضد و نقیض علاوه بر غبار آلود کردن فضای جامعه باعث خدشه وارد کردن به آبرو و حیثیت افراد می گردد لذا توجه به این مطلب که هنرمندان به عنوان بخشی از نخبگان فرهنگی جایگاه ویژه ای را در جامعه برخوردار بوده و نوع تعامل با آنان تاثیر بسزایی در جامعه خواهد داشت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

​نیرو انتظامی طی سالیان اخیر اقدام به تخصصی نمودن وظایف خود نموده و با تشکیل بخش های مختلفی همچون پلیس سایبری، پلیس امنیت اخلاقی، پلیس پیشگیری و… گام های موثری در کاهش جرایم و نوع برخورد با مجرمین برداشته است لذا با توجه به اهمیت موضوع هنرمندان اگر بخشی از پلیس بتواند به صورت تخصصی با موضوع آنان همراه گردد با برنامه ریزی و تعامل مناسب با آنان خواهد توانست از انتشار اخبار و شایعات جلوگیری و فضا را برای سوء استفاده کنندگان محدود نماید.

 

بدحجابی بازیگران

بدحجابی بازیگران

بدحجابی بازیگران

بدحجابی بازیگران

بدحجابی بازیگران

بدحجابی بازیگران

بدحجابی بازیگران

بدحجابی بازیگران

بدحجابی بازیگران

بدحجابی بازیگران


 

منبع : khabarnew.ir
 


نظرات بینندگان

نظر شما


برای ارسال نظر باید با نام کاربری خود از اینجا وارد شوید.
اگرم زبونم لال عضو نیستی ، از اینجا عضو شو !