دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

پاسخ رضا عطاران به يک روحاني +عکس

پنجاه و سومين جلسه از «کلاس مجردها»ي حجت‌الاسلام شهاب مرادي با حال و هواي متفاوتي برگزار شد.
در اين جلسه که در روزهاي پاياني سال و ايام خريد نوروز تشکيل شد، شاگردان شهاب مرادي بسته‌هاي ارزاقي را که به عنوان عيدي براي خانواده‌هاي نيازمند بي‌سرپرست آماده کرده بودند، آماده اهدا کردند و روي کارتن آنها جملاتي را خطاب خانواده‌هاي نيازمند نوشتند. اما يک جمله فصل مشترک همه اين جمله‌ها بود: «هديه‌اي از طرف مادر مهربان ام المؤمنين خديجه کبري(س)»
در ادامه، کلاس‌ مجردها به سبک هميشه برگزار شد و دختران و پسران مسائلي را درباره زندگي ديني و خانواده سلامي آموختند که گزارش مشروح اين برنامه متعاقباً در عقيق منتشر مي‌شود.
پس از پايان کلاس، شهاب مرادي يک برنامه متفاوت ترتيب داده بود؛ تجليل از عوامل فيلم سينمايي «دهليز» که نگاهي دغدغه‌مند به موضوع «قصاص» دارد و برخلاف بسياري از محصولات سينمايي سال‌هاي اخير، قصاص را زير سؤال نبرده است.
در اين برنامه، بهروز شعيبي(کارگردان)، سيدمحمود رضوي(تهيه کننده) و رضا عطاران(بازيگر) با تشويق گرم حاضران مواجه شدند.
حجت‌الاسلام مرادي با اشاره به نجيب بودن دوربين فيلم دهليز، از قوي و وفادار بودن زن سرپرست خانواده تقدير کرد و اين فيلم را به خاطر توجه هنرمندانه و باورپذير به مفاهيمي چون خانواده، وفاداري و گذشت شايسته تقدير دانست و گفت: امروز قصاص مسئله درجه اول نيست اما مهرباني و گذشت نياز جدي ماست و اين فيلم به اين موضوع پرداخته است.
شهاب مرادي که در اين ‌سال‌ها هر از گاهي از سينما گلايه کرده بود، اين بار از عوامل يک فيلم ديني تقدير کرد تا نشان دهد روحانيت فقط نيمه خالي را نمي‌بيند.
 

رضا عطاران

 

مرادي به هر يک از عوامل فيلم، يک تابلو فرش نفيس مزين به آيه شريفه «وان‌يکاد» اهدا کرد. مرادي پس از اين تقدير خطاب به عطاران گفت: امروز مي‌خواهيم به شما بگوييم که ما را هم ببينيد. اين جوانان مذهبي، اين خانواده‌هاي متدين، اين بچه‌هاي هيئتي هم مخاطب آثار شما هستند.
عطاران هم پس از شنيدن حرف‌ها شهاب مرادي با خنده گفت: «حالا که اينطور است، مجبورم توالت را از آثارم حذف کنم!» و مجلس را از خنده منفجر کرد.


منبع : افکار نیوز

 


نظرات بینندگان

نظر شما


برای ارسال نظر باید با نام کاربری خود از اینجا وارد شوید.
اگرم زبونم لال عضو نیستی ، از اینجا عضو شو !