دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

"كلاه قرمزي" به مرز 3 ميليارد رسید+عکس

 

فيلم‌هاي سينمايي در حال اكران فروش فوق‌العاده‌اي را سپري مي‌كند و در اين ميان فروش فيلم سينمايي "كلاه قرمزي و بچه ننه" در صدر جدول اكران فيلم‌ها قرار گرفته است.
 

"كلاه قرمزي و بچه ننه" به كارگرداني ايرج طهماسب و تهيه‌كنندگي "حميد مدرسي" توانست پس از 17 روز نمايش و همچنين داشتن 30 سالن سينمايي به فروش يك ميليارد و هشتصد ميليون تومان در تهران دست يابد و در شهرستان‌ها هم به فروش 900 ميليون توماني برسد.

 

فيلم سينمايي "بي‌خداحافظي" به كارگرداني احمد اميني و تهيه‌كنندگي محمد نشاط پس از 17 روز نمايش و همچنين داشتن 20 سالن سينما به فروختن 190 ميليون تومان برسد.
 

        

همچنين فيلم سينمايي "ضد گلوله" به كارگرداني مصطفي كيايي و تهيه‌كنندگي "رضا رخشان" پس از 17 روز نمايش با در اختيار داشتن 20 سالن سينما روز گذشته 26 ميليون تومان فروش توانسته مجموع فروش خود را به 260 ميليون تومان برساند.
 

فيلم سينمايي "خوابم مي‌آد" به كارگرداني "رضا عطاران" و تهيه‌كنندگي"محمدرضا تخت كشيان" و "جواد فرحاني" پس از 55 روز نمايش با 5 سالن سينمايي روز گذشته با شش ميليون و پانصد هزار تومان فروش خود را به يك ميليارد و نهصد و هشتاد هزارتومان رساند و همچنان به فروش خود ادامه مي‌دهد.
 

فيلم سينمايي "شور شيرين"ساخته جواد اردكاني پس از 53 روز نمايش و با 8 سالن سينما به فروش دويست و چهل و چهار ميليون و شصت هزار تومان دست يابد.
 

و همچنين فيلم سينمايي "همه چي آرومه" به كارگرداني "مصطفي منصوريار" پس از 46 روز نمايش در 5 سالن سينما به فروش دويست و پنجاه و هشت ميليون و دويست هزار تومان برسد.

 
منبع: باشگاه خبرنگاران

 


نظرات بینندگان

نظر شما


برای ارسال نظر باید با نام کاربری خود از اینجا وارد شوید.
اگرم زبونم لال عضو نیستی ، از اینجا عضو شو !