دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

تردد گردانندگان اصلی "فارسی‌وان" و "جم" در ایران+ تصاویر

 

 

این منبع افزود که یکی از این افراد فردی است بنام سارا رهبری که سابقا مسئول خرید سریال وهماهنگی انها برای دوبله در شبکه فارسی وان بوده است که اینک همزمان در هر دو شبکه مشغول فعالیت است.

این منبع خبری تاکید کرد که سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی که دفتر بزرگی در تهران در خیابان آفریقا دارند به وی اعلام کرده است که از طریق ارتباطاتش در ایران امکان سفر به ایران را برای وی فراهم خواهد کرد به شرطی که در این شبکه مشغول گردد.

 

همسر سعید کریمیان
این عکس همسر سعید کریمیان ( فرد اول از سمت چپ )را در کنار سارا رهبری کارمند فارسی وان (فرد وسط) نشان می دهد

 

البته بدیهی است که شبکه های چون فارسی وان و جم و من و تو که فرهنگ و اندیشه این مردم را هدف قرار داده اند از هر کاری برای ویران کردن ساختارهای فرهنگی مردم کوتاهی نکنند بخصوص آنکه سعید کریمیان که دفتر پخش خود را در لندن قرار داده است با پخش سریالهای ترکی می کوشد یاد امپراطوری عثمانی و اسلام خلیفه های این امپراطوری را که یکی از بخش های اصلی آن نشان دادن حرمسراها و رفتارهای شنیع اخلاقی است را برجسته کند .
 

شبکه ضد ایرانی جمشبکه ضد ایرانی فارسی 1
 

اما سوال اصلی این است که چگونه است سعید کریمیان به همراه خانواده اش بطور روتین در تردد به ایران هستند و هیچ محدودیتی برای عناصر این شبکه ایجاد نمی شود.

آیا سعید کریمیان که مدعی شده است مشکلات ورودی کارکنان فارسی وان به ایران را حل می کند حتما می تواند که بدون مشکل هم خود و خانواده اش در خیابان آفریقا جا خوش کنند و به فرهنگ و مردم این کشور بخندند ، راستی شما چه فکر می کنید؟

 

 سعید کریمیان
این هم عکس سعید کریمیان، شاه مهره ورود کارکنان فارسی1 و جم به این شبکه ها


با نگاهی از منظر مطالعات فرهنگی می توان اینطور بیان کرد که محتوای متون سریال های فارسی وان، جم و من و تو در پی القاء یک ایدئولوژی به مخاطبان ایرانی است. ایدئولوژی که در مدت زمانی نه چندان طولانی قادر است دودمان خانواده ایرانی را بر باد دهد. محتوای سریال ‌های این کانال های مخرب ماهواره ‌ای بنیان خانواده را هدف قرار داده است.

منبع : 
 سیتنا به نقل از بولتن نیوز