دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

دیالوگ های ماندگار

  250652

شخصیت آدم مثل هواپیماست، یعنی هر چه بیشتر هوا برود ،کوچکتر به نظر می رسد ،جزئیاتش کمتر دیده می شود و ناشناس تر می شود و هر چه کمتر هوا برود بزرگتر به نظر می رسد و جزئیاتش راحت تر دیده می شود و آشناتر می شود.اگر اصلا هوا نرود و زمین بنشیند، هر چه آدم ها به او نزدیکتر شوند، او را بزرگتر می بینند.این اوج بزرگی است.پس بزرگـی و کـوچـکی شخصـیت آدم هـا را میزان هوا رفتگی آنها تعیین می کند!... از گفته های دکتر مسعود نوروزی راهی (میم نون راهی)

  250638

هیچ افتخاری در زندگی کردن در شرایط بد نیست
گرگ وال استریت

  250626

حقیقت را برایت نمی گویند حقیقت را نشانت نمی دهند حقیقت را برایت نمی نویسند خودت باید از گفته ها ناگفته ها را کشف کنی از دیده ها نادیده ها را حس کنی و لا به لای نوشته ها نانوشته ها را مطالعه کنی یعنی خودت باید حقیقت را بفهمی کسی آن را تقدیم تو نخواهد کرد ...حقیقت فهمیدنی است نه دیدنی و شنیدنی... برای فهمیدن یک چیز باید اهل ان چیز باشی وگرنه فهمیدنش فقط برایت دردسر می شود... برای فهمیدن حقیقت باید اهل حقیقت بود تا دانستنش فایده ای داشته باشد و بزرگترین حقیقت عشق است... هر کس اهل عشق بود رازها برایش آشکار است... از گفته های دکتر مسعود نوروزی راهی (میم نون راهی)

  250625

تفاوتها معنایش دور بودن از هم نیست گاهی تنها دلیل کنار هم بودن همین تفاوتهایی است که با هم داریم نه شباهت هایمان! از گفته های دکتر مسعود نوروزی راهی (میم نون راهی)

  250621

من به نگاه آدم ها بیشتر از حرف هایشان اعتماد دارم چون در حرف چیزی که باید بگویی را بر زبان می آوری اما در نگاهت چیزی که واقعا هست را نشان می دهی. از گفته های دکتر مسعود نوروزی راهی (میم نون راهی)

  250620

می دانی مردمک چشم یعنی چه؟ به خانه ها که نگاه می کنی آدم های توی پنجره را می بینی و می فهمی مردمی که ساکن خانه اند چه جور آدمی اند.چشم ها هم پنجره تن ما هستند و نگاهی که پشت آن است را مردمک می نامند ... مردمک نگاهت را به خوبی ها عادت بده چون تو را با او خواهند شناخت.از گفته های دکتر مسعود نوروزی راهی (میم نون راهی)

  250580

محبت اولین راه نجات است که آدم ها اغلب آن را به عنوان آخرین راه امتحان می کنند وقتی که دیگر خیلی دیر شده است.از گفته های دکتر مسعود نوروزی راهی ( میم نون راهی )

  250578

طلایی ترین حلقه ای که باعث دوام عشق می شود حلقه چشمی است که با محبت به عشقش نگاه می کند.از گفته های دکتر مسعود نوروزی راهی(میم نون راهی)

  250555

مایک: تو یه روانی هستی و من عاشقتم...
آبی: من روانی نیستم!
مایک: من الان بهت گفتم عاشقتم ولی تو فقط واژه‌ی روانی رو شنیدی، این نشونه‌ی آدم‌های روانیه .
#the_ugly_truth_2008

  250514

کتابخانه قفسه هایی با کتابهای غبارگرفته نیست.یک جهان است که جاده هایش به قطر یک ورق است و مرز شهرهایش جلدهای مقواییست. از گفته های دکتر مسعود نوروزی راهی (میم نون راهی)

  250497

قلبت از اون چیزی که فکر می کنی، بزرگ تره.

  250496

⁉️آیا می دانستید

تنها عیدی که غیر از کریسمس روسای جمهور آمریکا آن را هر سال به یاد دارند و معمولا آن را تبریک می گویند، عید نوروز است؟

البته تا قبل از انقلاب، چنین موضوعی که روسای جمهور آمریکا عید را به ایرانیان تبریک بگویند هرگز اتفاق نیفتاده بود
اما بعد از انقلاب مقامات آمریکایی به مرور و هر روز بیشتر پی به عظمت ملت ایران بردند و سعی کردند با آداب و رسوم ملت ایران آشنا شوند.

مثلا باراک اوباما رییس جمهور قبلی آمریکا رسما در آغاز عید نوروز، سفره هفت سین چید و صحبت از سبزی پلو و ماهی کرد و گفت آمریکایی ها علاقه مند به خرید پسته و زعفران و فرش ایرانی هستند

از طرف دیگر، کنگره آمریکا نیز برای اینکه از قافله عقب نماند مراسمی ویژه ای به مناسبت نوروز برگزار کرد.

این روال در زمان دونالد ترامپ هم ادامه پیدا کرد و امسال هم ترامپ و همچنین پمپئو، این سال را به ایرانیان تبریک گفتند.

البته در سال ۹۷ مقامات آمریکایی یک گام دیگر هم برداشتند و برخلاف همیشه که به زبان لاتین توئیت می کردند، با فراگیری زبان فارسی توییت هایی به زبان فارسی منتشر کردند ...

مردم ایران با انقلاب خودشان و ایستادگی بر سر آن، چنان مقامات آمریکایی را به چه کنم چه کنم انداخته اند که روسای جمهور آمریکا به هر دری میزنند تا نظر مردم ایران را جلب کنند و بعید نیست تا چند سال دیگر مقامات آمریکایی علاوه بر صحبت به زبان فارسی و جشن گرفتن عید نوروز، شب قدر را هم احیا بگیرند و در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند و پرچم آمریکا را آتش بزنند!

البته مردم آمریکا پیشاپیش آتش زدن پرچم آمریکا را شروع کرده اند و سال های اخیر چندین بار در آمریکا پرچم شان را به آتش کشیده اند!

  250495

زندگی عاشقانه این نیست که دور از عشقت گوشه ای آسوده بنشینی و پیام های عاشقانه بخوانی، این است که در میدان زندگی در کنار عشقت با هر چیز که شما را کنار هم نخواهد ، بجنگید و تا عاشقید پیروزید!

دکتر مسعود نوروزی راهی (میم نون راهی)

  250494

چشم پنجره ساختمان وجود توست...رو به هر منظره ای بازش نکن!

دکتر مسعود نوروزی راهی (میم نون راهی)

  250492

اگر چیزی به طرز غیر قابل باوری خوب باشه، حتماً یک فریب است.