دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

مدلهای مختلف دختر / طنز

 

کاریکاتور دختر


1.مدل جنتلمن( از نوع woman): (مدل خودم ^-^) خدا رو شکر بین این همه مدلای عجیب و غریب یه عده از دخترا (که واقعا معدودن) هم هستن که علاوه بر اینکه مد روز وتحصیل کرده هستن!! خودشونو گم نکردن و فارق ازسرگرمیهای الکی تو زندگی دنبال پیشرفتن.!!

2.مدل نازنازی: این مدل کارو زندگیشون با دوستا بیرون رفتن و تلفن و چته و تا 50 سالگی تو اتاقشون عروسک نگه میدارن فعالیتهاشونم شامل خریدن هر چیز مد روزو به باد دادن پولای باباجون هست.

3.مدل اجتماعی: این عده بیشتر شامل دخترای فمینیستیه که عاشق شرکت تو فعالیتهای اجتماعین ولی وسط همون کارها هم تا یکم کار جدی بشه دادشون در میاد که بابا ما خانومیم این قدر کار سخت بهمون ندین!

4.مدل مرد ذلیل: این مدل که در حال انقراضن عاشق شوهر کردن و بشور بسابن (به علت کمیاب بودن این مدل نتونستم اطلاعات بیشتری در موردشون پیداکنم).

5.مدل مامانم اینا: این مدل دخترای محبوب مادراشونن و همه کاراشونو با نظر مادرشون انجام میدن خیلیاشونو میشه تو گروه خرخونا که تو پایین توضیح دادم هم پیدا کرد.

6.مدل ضد پسر: این نوع مدل همه فکر و ذکرشون اینه که یه پسرو ضایع کنن و تا یک سال این اتفاق خجسته رو واسه دوست و آشنا تعریف کنن

7.مدل خرخون: این مدل تو زندگی فقط یه کار بلدن اونم درس خوندنه تو بحرشونم که بری میبینی از دیپلم خیاطی بگیر تا گواهینامه زیر دریایی رو گرفتن .ولی پای عمل که برسن هیچی بلد نیسن

8.مدل روشنفکر: این مدل خودشونو عقل کل میدونن و عشق شرکت تو کلاسهای مختلفن از یوگا بگیر تامدیتیشن و ...

9.مدل سرگردون: خانومای عزیزی که این مطلبو خوندین و جزو هیچکدوم نبودین، شما شامل ترکیب هچل هفتی از مدلای بالا هستین که به مدل سرگردون معروفه!


دوستان به خودتون نگیرینا!!!طنزه!!
با تشکر
فرستنده : 
خـــود♥تــــــی !!
 


نظرات بینندگان

من مدل نامبر 6 هستم خخخخخخخخخخخ
کلا همه ی مطالب سایتتون عالیه
Like
    ماست خیار    
شماره9هستم
خخخخخخخخخخخخخ
    helish....    
مدل ١ هستم با تشکر
    saba O-o    
9 هستم


دگرگونی شخصیتی دارم بنده
    امیر    
خدایی دخترا مدل ندارن
همه 1100 هستند با تشکر
    Gardenia ♡    
مدل جلف
این گونه دخترا با شال نازک یه پتوی نازک به اسم مانتو جلو باز و یک ساپورت که دو سه شماره کوتاه و تنگ تره زندگی میکنن مامان باباشون کاریش ندارن و افکارات اروپایی دارن :/ اصولا خیلی ولو هستند و دوس پسراشون از تعداد موهای کلشون بیشتره . این مدل بسیار بسیار زیاد دیده میشه که معمولا یه خرمن گنده ی مو هم از زیر شال زده بیرون . ادبیات این گونه جانوران به سختی قابل تشخیصه مثل عسیسم عجقم ناناجم جیجل من و‌ ...
والا

نظر شما


برای ارسال نظر باید با نام کاربری خود از اینجا وارد شوید.
اگرم زبونم لال عضو نیستی ، از اینجا عضو شو !