دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

اس ام اس خدا

  251325

خدایا منو به اندازه یک پلک به هم زدن به حال خودم رها نکن

  250851

امام صادق علیه السلام فرمود:به پدرانتان نیکی کنید تا فرزندانتان به شما نیکی کنند و در زنان مردم طمع نکنید تا زنانتان پاکدامن بمانند.
و فرمود:ازجمله آنچه خداوند متعال به موسی بن عمران وحی فرمود این بود که:هر کس زنا کند,با ناموسش زنا می کنند؛هر چند در نسل بعد او باشد.ای موسی بن عمران‏‏!پاکدامن باش تا درمورد اهلت عفت پیشه کنند.ای موسی‏!اگر می خواهی خیر خانواده ات زیاد شود,از زنا دوری کن.ای موسی بن عمران‏!هر طور عمل کنی,با تو همانطور معامله می شود.
نیز فرمود:اموال و عورتها و زنان خود را با تلاوت سوره نور نگه دارید.چه آنکه هرکس به قرائت آن در هر شبانه روز مبادرت ورزد,هیچ یک از اعضای خانواده اش تا بمیرد,هرگز زنا نمی کند.

  250841

امام صادق علیه السلام فرمودند:بخوانید سوره فجر را در نمازهای فریضه نافله که آن سوره امام حسین علیه السلام است و هر کس این سوره را بخواند بهشت در جوار آن حضرت باشد.
هر کس این سوره را در وقت طلوع صبح یازده مرتبه بخواند از هر چه می ترسد ایمن شود.

  250790

در جواب امین ا
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : ضرر و زيان رساندن به خود و ديگرى ، ممنوع است .
اگر روزه به شما زیان میرسونه روزه نگیرید گناهش با من....
لطفا هر پیام جالب و بامزه رو کپی نکنید.

  250723

هیثم بن واقد گوید:شنیدم از امام صادق علیه السلام می فرمود:خداوند یکی از پیامبرانش را به قومی مبعوث ساخت و به او وحی کرد که:به قومت بگو اگر مردمی باشند که مرا اطاعت کنند و بواسطه اطاعت من در خوشی قرار گیرند و بعد از آن چیزی که من دوست دارم مردم با آن دشمنی کنند من نیز آنان را از چیزی که آنها دوست دارند به دشمنی بر می گردانم و اگر مردم قریه و خانواده ای باشند که مرا نافرمانی کنند و در اثر نافرمانیم به سختی گرفتار شوند و سپس از آنچه دشمن دارم به آنچه دوست دارم‏(از نافرمانیم به اطاعتم‏)رو گردانند من نیز آنان را از آنچه ناخوش دارند به آنچه دوست دارند برمی گردانم.و بگو بر ایشان:رحمت من بر غضبم پیشی دارد پس از رحمت من ناامید نشوید برای من بزرگ نمی باشد گناهی مگر که آنرا بیامرزم.و بگو به آنان:با عناد و جهل در معرض خشم و سخط من خود را قرار ندهند،و دوستان مرا بی ارزش نشمارند،همانا برای من به هنگام غضبم عذاب هایی است که ایشان را یارای مقاومت در برابر آنها نیست.

  250707

امام صادق علیه السلام فرمود: سه کس در روز قیامت نزدیکترین مردم به خداوند هستند تااز حساب فارغ شوند:مردی که قدرتش در حال خشم باعث نشود که به زیردستانش ستم کند,مردی که میان دو کس در حال دعوا چنان رفتار کند که یکی را حتی به اندازه جویی بر دیگری برتری ندهد و مردی که حق بگوید اگرچه به ضررش باشد.

  250642

چاقو ... اسماعیل را نکشت
آتش ... ابراهیم را نسوزاند
نهنگ ... یونس را نخورد
دریا ... موسی را نبلعید
با خدا باش و به او اعتماد کن تا پناه و نگهبانت باشد!

  250470

اگـه وجــود خـــــــدا ﺑـــــــــــاورت بــشــه
خـــــــــــــــدا یــه نـــقــــــطــه میندازه زیــر بــاورت …
مـــیـــشــه : ﻳــــــــــــــــﺎﻭﺭﺕ …
بهمین راحتی

  249474

امام صادق علیه السلام فرمود:هر که قصد کار بدی دارد انجام ندهد بسا می شود که بنده ای مرتکب کار بدی شده خداوند آنرا می بیند و می گوید:به عزت و جلال خودم سوگند که هرگز تو را نخواهم بخشید.

  248628

از خدا میخواهم آنچه را که شایسته توست به تو هدیه بدهد

نه آنچه را که آرزو داری

زیرا گاهی آرزوهای تو کوچک است و شایستگی تو بسیار

  247823

رسول خدا‏(ص‏)فرمود:به کوچکی گناه نگاه نکنید بلکه به جرأت خود نگاه کنید‏(اگرچه گناه کوچکی را انجام داده اید ولی جرأت به نافرمانی خدا از خود نشان داده اید‏)‏.

  247502

کافیست هرروز نگاهی به اسمان بیندازید، نبضتان را چک کنید، نعمت هایتان بر شمارید ، تجلی نور هستی بخش راخواهید یافت ،امواج پرانرژی ومثبت را بگیرید به خودتان بتابانید ???? احساس سرزندگی ونشاط رابه همدیگر انتقال دهیم

  247385

به نام ان که هستی بخش دنیاست

خدایا ممنون که تو رو داریم
نعمت هاتو شکر :) ;)

  247378

گمرجبا سکمه نمایا قمرتما گگتوس کریم خانی میس ویریا
_____________________________________________
????????????????
ترجمه گرجی به فارسی:سلام کار رو خوبه خدا درست کنه کریم خان خر کیه
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
اگه دوست داشتین لایک کنین تا داستانش رو به هر دو زبون بذارم

  247217

با تمام وجود گناه کردیم...
نه نعمتهایش رااز ما گرفت...
نه گناهانمان رافاش کرد....
اگر بندگی اش را میکردیم چه میکرد؟

_مرحوم آیت الله بهجت (ره)