دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

رسوايي آرنولد پس از جدايي از همسرش

به گزارش فارس به نقل از شبكه تلويزيوني "راشاتودي "، ظاهرا به نظر مي‌رسد اخباري كه اخيرا در رابطه با جدايي " آرنولد شوارتزنگر "، فرماندار سابق كاليفرنيا و "ماريا شرايور " پس از ۲۵ سال زندگي مشترك شنيده شده است، تا حدي به خاطر خيانت بوده است.

فرماندار سابق كاليفرنيا در گفت‌وگو با روزنامه آمريكايي "لس‌آنجلس‌تايمز " تائيد كرد كه حدود ۱۰ سال پيش، از كارمند سابق خانه‌اش صاحب فرزند شده است.

شوارتزنگر گفت: بعد از كناره‌گيري از سمت فرمانداري، با همسرم در رابطه با اين موضوع كه بيش از يك دهه گذشته اتفاق افتاده است، صحبت كردم. من مي دانم كه سزاوار عصبانيت و نااميدي دوستان و خانواده ام هستم. بهانه‌اي وجود ندارد و من تمام مسئوليت اين آسيبي كه رسانده‌ام را بر عهده مي‌گيرم.

فرماندار سابف كاليفرنيا ادامه داد: من از ماريا، فرزندان و خانواده ام عذرخواهي كرده‌ام و واقعا متاسف هستم و از رسانه‌ها خواهش مي كنم در اين زمان بسيار دشوار، به همسر و فرزندان من احترام بگذارند، چرا كه نه خانواده من، كه خود من سزاوار توجه و انتقاد شما هستم.

خبر خيانت فرماندار سابق كاليفرنيا به همسرش در حالي منتشر مي‌شود كه به منظور محافظت از حريم خصوصي اين كارمند خانگي و فرزندش، نامي از آنها برده نشده است، اما با اين حال اين موضوع مشخص است كه آن كارمند خانگي، تا قبل از بازنشستگي به مدت ۲۰ سال براي اين خانواده كار كرده است.

شوارتزنگر و همسرش "ماريا شرايور "، اخيرا اعلام جدايي كرده‌اند و بيانيه مشترك اين زوج مشخص كرد كه آنها در نظر دارند به خاطر آينده فرزندانشان، به همكاري با يكديگر ادامه دهند.

اين زوج چهار فرزند به نام‌هاي "كاترين " ۲۱ ساله، "كريستينا " ۱۹ ساله، "پاتريك " ۱۷ ساله و "كريستوفر " ۱۳ ساله دارند.