دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

فالخند متولد ماه اسفند

اينكه شما به آب‌تني كردن و خوردن انواع و اقسام آبها خيلي علاقه‌مند هستيد، دليلش تولد شما در ماه اسفند با علامت طالع‌بيني ماهي است. البته پيشنهاد ما به تمام طالع‌بينها، فالگيرها، كف‌بينها و نويسندگان امور اين چنيني، اين است كه علامت طالع‌بيني اسفندي‌ها را از ماهي به خروس تغيير دهند زيرا اينها به دليل انتخاب آخرين ماه سال براي زاييده شدن، بيشتر خروسهاي بي‌محل هستند زيرا آدم وقت‌شناس زماني را كه همه درگير امور شب عيد هستند را براي به دنيا آمدن انتخاب نمي‌كند!
فلز شما قلع است همان‌طور كه مي‌دانيد اين فلز هيچ‌گاه زنگ نمي‌زند و از همين رو قلع را روي بعضي چيزها مي‌خوابانند تا محفوظ بماند! (اينكه اين خصوصيت چقدر به شما مربوط است، به ما ربطي نداره!). ضمناً به دليل نرمي كه خصوصيت بارز فلز قلع است، شما را نمي‌توان زياد اين طرف- آن طرف كشيد زيرا روحتان شكننده و لطيف است و زود از هم وا مي‌رود.
عنصر شما باد است و اين نشان مي‌دهد كه شما ثبات نداريد و باد شما را به هر طرف كه بخواهد مي‌برد. از همين رو مي‌توان عباس كيارستمي را به دليل ساخت فيلمي با عنوان «باد ما را با خود خواهد برد» يك اسفندي ناميد كه خودش به خصوصيتش معترف است و شايد به دليل همين اعتراف است كه او را فيلمساز جسور مي‌نامند! اگر به هر دليل به سياست علاقه‌مند شديد توصيه مي‌شود كه بيخودي عمر خودتان را در احزاب گوناگون تلف نكنيد و برويد در همان حزب باد به امور سياسي بپردازيد.
اسفندي‌هاي عزيز! بلند شده و برويد پي كارتان و بيخودي هم لاف دنياگريزي نزنيد. آن چيزي كه شما را به گريز واداشته است دنيا نيست، كار كردن است! البته اين آشكار است كه ماهي‌ها توجيه‌گران خوبي هستند و براي هر كاري حتي كار نكردن دليلي به ظاهر قانع‌كننده دارند. اگر روزي از دانشكده به خوابگاه آمديد و متوجه شديد دوست اسفندي شما روي كاناپه لم داده و از چهارصد برگ پايان‌نامه شما كه فقط يك نسخه از روي داريد، سيصد و نود و نه برگ آن را (چون برگ آخر دست خودتان مانده) داخل شومينه انداخته تا از سرماي خوابگاه بكاهد، اصلاً به او خرده نگيريد و از او در مورد اين كارش سؤالي نكنيد زيرا آنچنان دلايل محكمي براي شما مي‌آورد كه مجبور مي‌شويد آن برگ آخر را هم با دست خودتان در شومينه بيندازيد تا او و خوابگاه گرم بشوند!


بيماريهاي متولدين اسفندماه
اسفندي‌ها خيلي دلشان مي‌خواهد فكر كنند كه تا ابد زنده هستند و در راستاي همين تفكر براي بيمارهايشان ارزشي قائل نيستند. آنها معمولاً پاره‌گي (جراحت سابق!) مويرگ، رگ، بالاي ابرو، زيرچشم، شكم و جاهاي ديگرشان را جدي نمي‌گيرند و تصور مي‌كنند كه هيچ بيماري نمي‌تواند بر آنها فايق آيد.
اما اگر سر سفره و يا پشت ميز يك رستوران شيك در حال غذا خوردن با يك اسفندي بوديد و او در لحظات اوج غذا دماغش را در دستمالي فين كرد، اصلاً احساس بدي پيدا نكنيد و با سعه‌صدر خوردن غذايتان را ادامه بدهيد زيرا اسفندي‌ها در چله تابستان هم سرماخوردگي و آنفولانزا مي‌گيرند. آنها در رستوان كه هيچ، در مراسم خواستگاري هم درست زماني كه مادرزن و يا مادرشوهرشان با آنها در حال گفتگو است، بي‌محابا دماغشان را كه پشت لب بالايي آويزان شده پاك مي‌كنند تا ثابت كنند كه ابداً سرما نخورده‌اند كه احتياجي به دستمال داشته باشند.

مرد متولد اسفند
از اينكه مي‌خواهيد با يك مرد اسفندي ازدواج كنيد به شما تبريك مي‌گوييم و به شما توصيه مي‌كنيم دختر و پسر فرقي نمي‌كند، دو تا بچه كافيه!
مردهاي متولد اسفند يك مقداري بي‌جنبه هستند، مثلاً ممكن است به اينكه شما در گرفتن پنچري ماشين به او كمك نكرده‌ايد و او همان لحظه فقط به اعتراض بسنده كرده و شما را كتك نزده! مباهات كند و اين امر را در خودش يك برجستگي تلقي كرده و از روي بي‌جنبگي تا ساليان سال توي سرتان بزند!

زن متولد اسفند
اگر در خيابان زني را ديديد كه خيلي سريع جذب وي شديد بدانيد كه او يك زن اسفندي است. با وجود تمام جذابيتهايي كه يك زن اسفندي مي‌تواند داشته باشد، نبايد فراموش كرد كه آنها از دماغهايي سرپايين برخوردارند و اين ممكن است كه به خودي خود بد نباشد ولي اشكالش اين است كه مد نيست! بنابراين توصيه مي‌شود كه زنان متولد اسفند به اولين دكتر محلشان مراجعه كرده و دماغشان را بدهند برود بالا وگرنه قطعاً روي دست پدرشان خواند ماند! اگر شما مي‌خواهيد با يك زن اسفندي ازدواج كنيد، ولي از شانه‌هاي پهن و ستبري برخوردار نيستيد، برويد و هر طور كه شده برخوردار شويد زيرا ممكن است كه زن اسفندي با وجودي كه احساس استقلال مي‌كند، روزي بخواهد و بيايد به شانه‌هاي شما تكيه بدهد تا به شما بفهماند كه به حمايت شما احتياج دارد.


متولدين اسفند با چه ماهي ازدواج كنند يا نكنند
متولدين اسفند آزادند كه با هر ماهي كه دوست دارند ازدواج كنند (يا نكنند!) اما حتماً لازم است كه قبل از ازدواج به شريك مقابلشان توصيه كنند كه كتابهايي در مورد رفتار و خصوصيات انواع آبزيان مطالعه كنند چون متولدين اسفند در طي يك ماه خورشيدي، گاه مثل كوسه درنده هستند، روزهايي مثل لاك‌پشت در لاك خود فرو مي‌روند و زماني مثل عروس دريايي لطيف و مهربان مي‌شوند.


نظرات بینندگان

    Mahta_Hunter    
الکی!!!!!!
هههه اسکل کردی باو
    narges80    
اسکل کردی مارو عایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ی ساعت وقت گزاشتیم خوندیمشاااااااااااااااااااااااااااااااا
    sweet girl    
نویسنده عمه داری؟
    ھومن0521    
ولی متولدین اسفند خیلی باکلاسن،
اسفندی ھای موافق بیاتوپروفایلم امتیازبدن و لایک کنن
وات د فاز یا سیدی
خیلی باحال بود برای من که واقعی بود
عنصر اسفند اب است :(
پس مسئولین کجان؟؟؟؟

نظر شما


برای ارسال نظر باید با نام کاربری خود از اینجا وارد شوید.
اگرم زبونم لال عضو نیستی ، از اینجا عضو شو !