دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

فالخند متولد ماه بهمن

علامت طالع‌بيني شما دلو است. به همين دليل اغلب متولدين بهمن در زمانهاي گذشته سقا بوده‌اند و الان هم لوله‌كش هستند. فلز شما اورانيوم است و اين قضيه تا حدود بسيار زيادي زندگي را براي شما سخت مي‌كند زيرا اگر در كشور خودتان زندگي بكنيد سازمان جهاني انرژي اتمي دولتمردان كشورتان را متهم به نگهداري و غني‌سازي اورانيوم مي‌كنند و اگر از كشور خودتان هم برويد- مثلاً به اروپا و يا آمريكا- بلافاصله شما را گرفته و به سازمان مربوطه تحويل داده و غني‌تان مي‌كنند! عنصر شما خاك است و اين نشان مي‌دهد كه شما قطعاً يا از خاكتان متنفريد، يا به خاكتان وابسته‌ايد و يا هيچ كدام. اما نكته مهم اين است كه برخلاف عنصرتان اصلاً خاكي نيستيد، اين را لباسهاي اتوكشيده و مرتب و بدون لكتان مي‌گويد! متولدين بهمن احساس مي‌كنند كه خيلي با بقيه فرق مي‌كنند. اين افراد براي نشان دادن اين تفاوت دست به رفتارهاي عجيب غريب مي‌زنند. به خاطر همين تا وقتي زنده‌اند مردم به آنها مي‌گويند ديوانه ولي بعد از مرگ معروف مي‌شوند (نمونه‌اش همين صادق هدايت خودمان كه متولد بهمن ماه بود و وقتي بوف كور را نوشت 200 نسخه بيشتر نتوانست بفروشد!).
اغلب بهمني‌ها سياستمدار مي‌شوند، به اين دليل كه ميل زيادي به خراب كردن دارند. البته خودشان معتقدند كه دارند دگرگون مي‌كنند. اگر شما روزي يك برج ساز شديد و برجتان به دستور شهردار خراب شد، مطمئن باشيد كه آن شهردار قطعاً يك بهمني است و اصلاً اين ماجرا را از او به دل نگيريد زيرا بهمني‌ها علاوه بر اينكه آدمهاي دلسوزي هستند فكر مي‌كنند كه جهان را بايد از نو ساخت!


مرد متولد بهمن

مردهاي متولد بهمن قدشان دو متر و هشتاد سانت است (نه كمتر و نه بيشتر). مردهاي بهمني اگر چه لاغر و نحيف هستند ولي داراي جسمي نيرومند بوده و حتي ممكن است با تلاش و پشتكار حسين رضازاده هم بشوند! اگر مردي را در خيابان ديديد كه حالت تهاجمي به خود گرفته و دارد با خودش صحبت مي‌كند فكر نكنيد ديوانه است و با خاطري آسوده از كنارش عبور كنيد. او قطعاً يك مرد بهمني است كه در چالش با دنياي سنتي و مدرن قرار گرفته و از خودش مي‌پرسد: دنيا را با ابزار مدرن مثل بولدوزر دگرگون كنم يا با بيل و كلنگ سنتي؟!
اگر مرد بهمن را ديديد كه دچار عشق شده است بدانيد كه دارد تظاهر مي‌كند. زيرا مرد بهمني نمي‌تواند عاشق بشود. آن چيزي كه در مرد بهمني حركت مي‌كند عشق نيست و اصولاً نمي‌تواند درگير يك پديده ملموس بشود.
براي تصاحب يك مرد بهمني شما بايد رازآلود، پنهان‌ و سربسته باشيد. براي يك مرد بهمني هيچ چيز اغواكننده‌تر از يك بسته‌ نيست كه رويش برچسب خورده باشد: «دست نزنيد، خطر مرگ!»


زن بهمني
او به همه تعلق دارد و در عين حال به هيچ‌كس پايبند نيست. زن متولد بهمن معمولاً به شريك زندگي‌اش شك نكرده و در رفتار او كنجكاوي نمي‌كند. او هيچ وقت با شركت همسرش براي نصف روز دير كردن تماس نمي‌گيرد. به دنبال لكه‌هاي قرمز روي دستمال و كت وي نمي‌گردد و لباسهايش را وارسي نمي‌كند، به همين دليل است كه زنهاي بهمني در نزد مردها از جايگاه رفيعي برخوردار هستند! زن متولد بهمن خيلي به ظاهر خودش اهميت مي‌دهد ولي نتيجه‌اش معلوم نيست! زن بهمني عاشق پرداختن به امور تجاري، اقتصادي و مالي است و پتانسيل ريسك دست زدن به معامله‌هاي بزرگ را دارد؛ البته ما هنوز در اسناد و اوراق خورشيدي به نام زن متولد بهمني كه ميلياردر شده باشد برنخورده‌ايم.
زن بهمني در عقيده‌اش پايدار نيست. ممكن است وجود پله‌اي را كه به وسيله برق شما را به بالا مي‌برد مورد تمسخر قرار دهد و بگويد چنين چيزي ممكن نيست اما چيزي نگذرد كه داستاني برايتان تعريف كند از جنهايي كه هر روز صبح كنار پنجره مي‌نشينند!


بيماريهاي متولدين بهمن ماه

اگر تخته كنار دستتان است حتماً دو – سه بار به تخته بكوبيد چون بهمني‌ها زياد بيماري ندارند و علت مرگ اغلبشان معمولاً نامعلوم باقي مي‌ماند. تنها بيماري آنها به دستگاه جريان خونشان مربوط مي‌شود. يعني اينكه بهمني‌ها يا خيلي زود خونشان به جوش مي‌آيد يا خيلي خونسرد هستند. كه اين نوع دوم براي بهمني‌ها خيلي خطرناك است زيرا ممكن است خونشان از سردي زياد به انجماد برسد و در اثر تصلب شرائين از دنيا بروند!


متولدين بهمن با چه ماهي ازدواج كنند و با چه ماهي ازدواج نكنند

اصولاً متولدين بهمن ماه دست به ازدواجشان خوب است اما از آنجا كه دائماً در فكر تغيير و تحول جهان، ايده‌هاي جديد اقتصادي، كن‌فيكون كردن اساس هستي و كشف جديدترين راههاي گرفتن آب پرتقال بدون استفاده از نيروي دست هستند، ميزان دوام ازدواجشان به درصد صبر و تحمل موجود در ماه مقابلشان بستگي دارد. ماه آينده با معرفي خصوصيات ماههاي ديگر بردبارترين ماه خورشيدي شناخته خواهد شد و متولدين بهمن مي‌توانند زوج مناسب خود را انتخاب كنند.


نظرات بینندگان

نظر شما


برای ارسال نظر باید با نام کاربری خود از اینجا وارد شوید.
اگرم زبونم لال عضو نیستی ، از اینجا عضو شو !