دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

فیلم "گذشته" نیم میلیارد فروخت

 

قانون به نقل از مهر،  فیلم سینمایی "گذشته" ساخته اصغر فرهادی در سینماهای تهران به فروش 400 میلیون تومانی دست پیدا کرد.
 
پوستر فیلم گذشته
 
به گزارش مهر، فیلم سینمایی "گذشته" با داشتن 15 سینما در تهران تا کنون 400 میلیون تومان فروش کرده است. این فیلم شب گذشته 6 خرداد ماه 60 میلیون تومان فروش داشته است. البته هم اکنون اکران آن در مشهد و کرج نیز ادامه دارد. از هفته آینده "گذشته" در سینماهای اصفهان، شیراز و رشت نیز به نمایش درمی‌آید.
 
فیلم سینمایی "چه خوبه که برگشتی" آخرین ساخته داریوش مهرجویی نیز در تهران و شهرستانها به فروش 730 میلیون تومانی دست پیدا کرده است.
 
"گذشته" زندگی مردی ایرانی و زنی فرانسوی را در مرکز توجه خود قرار داده است با بازی برنیس بژو بازیگر آرژانتینی-فرانسوی، طاهر رحیم بازیگر فرانسوی الجزایری و علی مصفا بازیگر و کارگردان ایرانی ساخته شده است. این فیلم هم اکنون در سینماهای دنیا نیز روی پرده رفته است.
 
"چه خوبه که برگشتی" داستان فرزاد دندانپزشکی است که پس از سال‌ها به ایران می‌آید تا دور از مسائل و آشفتگی زندگی‌اش به آرامش برسد. همزمان با ورود او به کشوریک شی مرموز شبه‌فضایی پدیدار می‌شود و پای خانم دکتر یاسمین و سنگ‌های جادویی‌اش را به ماجرایی باز می‌کند که رفاقت دیرینه فرزاد و کامبیز را که سالهاست در همسایگی هم کنار دریا زندگی می‌کنند، به جدالی بیهوده می‌کشاند ولی...
 
رضا عطاران، مهناز افشار، حامد بهداد، رویا تیموریان، مسعود رایگان، حسن پورشیرازی و ... از جمله بازیگران این فیلم هستند.
 
پخش این دو فیلم برعهده فیلمیران است.


منبع : مهر

 

نظرات بینندگان

نظر شما


برای ارسال نظر باید با نام کاربری خود از اینجا وارد شوید.
اگرم زبونم لال عضو نیستی ، از اینجا عضو شو !