دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

گران ترین طلاق تاریخ جهان +عکس

 

راه دانشجو به نقل از جام جم، هارولد هام غول نفتی آمریکایی ناگزیر خواهد شد با طلاق همسر دوم خود بخش عمده ای از ثروتش که حدود 11.3 میلیارد دلار برآورد می شود، از دست بدهد. در این صورت این گران ترین طلاق تاریخ خواهد بود.
 
گرانترین طلاق
 
به گزارش جام جم، هارولد هام که در آستانه جدایی از سو آن  همسر دومش است، بخش عمده ای از ثروتش و همچنین مقدار قابل ملاحظه ای از سهام  کنتینانتال ریسورس شرکت نفتی اش را از دست خواهد داد. مبلغ سه میلیارد دلاری که سو آن از هارولد مطالبه کرده این جدایی را به عنوان گران ترین طلاق تاریخ ثبت خواهد کرد.
 
هارولد هام که در سال 2012 از سوی نشریه تایم در فهرست 100 شخصیت بانفوذ جهان انتخاب شده بود و همچنین از سوی نشریه فوربس یکی از ثروتمندان جهان معرفی شده است دارای ثروتی حدود 11.3 میلیارد دلار است.
 
این مرد خودساخته که از هیچ زندگی اش را آغاز کرد این شانس را داشت تا  حوزه نفتی بیکن را که بین ایالت های داکوتای شمالی و مونتانا گسترده است، کشف کند. امروزه او توسط شرکت نفتی اش  کنتینانتال ریسورس روزانه 700 هزار بشکه نفت از این حوزه استخراج می کند.
 
اما هام غولی با پاهای سفالی است و پاشنه آشیل او همسر دومش است. سو آن پس از 25 سال زندگی مشترک اکنون قصد جدایی از او را دارد. اگر این طلاق موجب از دست رفتن بخش عمده ای از ثروت و سهام شرکت نفتی هارولد نمی شد ، یک جدایی عادی مانند میلیون ها مورد دیگر بود.
 
سه میلیارد دلار مبلغی است که دادگاه می تواند او را محکوم به پرداخت به سو آن کند. این زوج که در سال 1988 در لاس وگاس با هم ازدواج کرده اند دارای دو فرزند بزرگ هستند.
 
سو آن با دریافت این مبلغ جزو 20 زن ثروتمند جهان قرار می گیرد و اپراه وینفری مجری و تولیدکننده مشهور برنامه های تلویزیونی را با 2.8 میلیارد دلار ثروت پشت سر خواهد گذاشت. اما هام که ناگزیر به فروش سهام شرکت نفتی اش خواهد شد موقعیتش را به عنوان سهامدار عمده و تصمیم گیرنده کنتینانتال ریسورس از دست خواهد داد.
از زمان انتشار عمومی خبر طلاق این زوج 3درصد از ارزش سهام این شرکت کاسته شده است.

 
منبع : جام جم
 

نظرات بینندگان

نظر شما


برای ارسال نظر باید با نام کاربری خود از اینجا وارد شوید.
اگرم زبونم لال عضو نیستی ، از اینجا عضو شو !