دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

اشتباه جبران ناپذیر یک خانم آرایشگر در پس انداز پولهایش +عکس

به گزارش کمیاب، یک زن که بیش از ۲۶ هزار دلار از دستمزدش را اشتباها به حساب بانکی شخص دیگری واریز کرده بود بعد از دو سال متوجه اشتباه خود شده و خواهان بازگرداندن این پول به حسابش شد .

 

آرایشگر


خانم ” سالی دونالدز” که یک آرایشگر است از سال ۲۰۱۰ تا کنون هر ماه مبلغ ۱۰۰۰ دلار از دستمزدش را به حساب بین المللی مشترک بین خود و همسرش واریز میکرد اما او متوجه نبود که هنگام وارد کردن شماره حساب در تمام این مدت یک شماره را اشتباها وارد کرده و پولها را به حساب شخص دیگری واریز میکرده است. او زمانی متوجه این جریان شد که حدود ۲۶۶۵۰ دلار از پولش را به حساب این شخص نا مشخص فرستاده بود. اما در کمال ناباوری شخص مورد نظر ادعا میکند تمام پول را خرج کرده است و از بازگرداندن آن امتناع میکند.
به گفته مقامات بانکی که این خانم در آن حساب داشته است امکان بازگرداندن این پولها که به صورت آنلاین واریز شده است وجود ندارد مگر اینکه شخصی که پول به حسابش واریز شده است بخواهد این مبلغ را بازگرداند. آنها بنابر قوانین حفاظتی بانک نمیتوانند مشخصات صاحب حساب را فاش کنند.
خانم “دونالدز” که تنها موفق به دریافت ۱۰۰۰ دلار از این پول شده است میگوید اگرچه از طریق مراجع قانونی در حال تلاش برای بازگرداندن پول خود است اما به خاطر ضعف قانون در این مورد امکان بازگشت این پول بسیار کم است.

 

منبع : کمیاب 
 


نظرات بینندگان

نظر شما


برای ارسال نظر باید با نام کاربری خود از اینجا وارد شوید.
اگرم زبونم لال عضو نیستی ، از اینجا عضو شو !