دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

درآمدزايي غيرمشروع همسر فوتباليست مشهور

 

شبكه ايران؛ در دنیای وسیع فوتبال تخلفات و سوءاستفاده هایی صورت می گیرد که شاید تنها بخش کوچکی از آن برملا و رسانه ای شود. متاسفانه به نظر می رسد حجم چنین اتفاقاتی در فوتبال ایران به دلیل ساختار نامناسب و عدم نظارت درست و کافی، بیشتر از دیگر نقاط دنیا است.

 

فوتبال


موضوع از این قرار است که یکی از فوتبالیست های مشهور که در حال حاضر در یکی از تیم های بزرگ پایتخت عضویت دارد، در تیم سابق خود به دلیل ارتباط خارج از حیطه فوتبال با مدیرعامل وقت آن باشگاه، از موقعیتی که داشته سوءاستفاده کرده است.

فوتبالیست مشهور و مورد نظر با تیم شهرستانی که پیش از این در آن عضویت داشته قراردادی معادل یک میلیارد تومان برای دو سال بسته و مدیرعامل وقت این باشگاه بالای سقف قرارداد به این بازیکن پول داده است.

البته ماجرا به همین جا ختم نمی شود و این بازیکن همسرش را به عنوان مربی اسکواش بانوان این باشگاه مشغول فعالیت می کند. جالب اینکه باشگاه مربوطه اصلا در رشته اسکواش آن هم در بخش بانوان تیم ندارد و فعالیت نمی کند! به این طریق همسر فوتبالیست مشهور تنها قراردادی با باشگاه بسته و پولی از این طریق به دست آورده است.

البته باشگاه مورد نظر در زمان مدیریت سابق خود شاهد اتفاقات جالب دیگری هم بوده است. به عنوان مثال کمک مربی تیم فوتبال این باشگاه دو سال پیش 90 میلیون تومان پول دریافت می کرده و الان شخصی دیگر در همان جایگاه 15 میلیون تومان می گیرد. پرداخت اعداد و ارقامی بالاتر از عرف معمول موید برخی اتفاقات پشت پرده است.


منبع : شبكه ايران