دسته بندی ها

منوی اصلی

طنز

جوک ها

پیامک ها

پیامک موضوعی

پیامک مناسبتی

مرامنامه 4جوک

کلاه قرمزی رکورد اخراجیهای ۳ را زد

كلاه‌قرمزي و بچه‌ننه با فروش دو ميليارد و ۵۰۰ ميليون توماني‌ خود در طول دو هفته‌ي گذشته، همچنان به ثبت ركوردهاي جديد ادامه مي‌دهد.

 

 

علي سرتيپي ـ مدير‌عامل موسسه فيلميران و پخش‌كننده فيلم‌هاي عيد فطر درباره فروش فيلم‌هاي روي پرده سينماها گفت: «كلاه‌قرمزي و بچه‌ننه» شب گذشته ـ ۱۰ شهريور ـ تنها در تهران ۱۴۰ ميليون تومان فروخت.

بنابراين، فروش «كلاه‌قرمزي» تا ديشب (جمعه) به يك ميليارد و ۶۵۰ ميليون تومان در تهران و ۸۰۰ ميليون تومان در شهرستان‌ها رسيده است و مي‌توان گفت اين فيلم در مجموع تاكنون توانسته دو ميليارد و ۴۵۰ ميليون تومان فروش داشته باشد.

وي درباره‌ي استقبال مردم از «كلاه‌قرمزي و بچه ننه» در روزهاي تعطيل تهران بيان كرد: كلاه قرمزي در چند روز تعطيلي تهران فروش بسيار خوبي داشت و در سينماهاي مختلف ركورد زد. اين فيلم ركورد‌هاي فروش سينماهاي «آزادي» را با ۱۸ ميليون تومان،‌ «اريكه ايرانيان» را با ۱۷ ميليون تومان‌، «زندگي» و «فرهنگ» را با ۱۲ ميليون تومان و سينما «شكوفه» را با ۱۰ ميليون تومان شكست كه بسيار قابل توجه است.

مديرعامل فيلميران درباره فروش دو فيلم «ضدگلوله» و «بي‌خداحافظي» هم خاطرنشان كرد: «ضدگلوله» تاكنون در تهران به فروش ۲۵۰ ميليون تومان و در شهرستان‌ها به فروش ۷۰ ميليون تومان رسيده است. اكران اين فيلم در ۲۵ سينماي تهراني و بسياري از شهرستان‌ها ادامه دارد.

وي ادامه داد: فيلم سينمايي «بي‌خداحافظي» هم با ۲۵ سينمايي كه در تهران دارد به فروش ۱۹۰ ميليون تومان دست يافته و در شهرستان‌ها هم فروش فيلم به ۴۰ ميليون تومان رسيده است.

سرتيپي همچنين به فروش فيلم سينمايي «خوابم مي‌آد» كه بيش از دو ماه از اكرانش مي‌گذرد، اشاره كرد و گفت: «خوابم مي‌آد» هنوز ۸ سينما در اختيار دارد. اين فيلم در تهران بيش از دو ميليارد تومان‌ و در شهرستان‌ها بيش از يك ميليارد تومان فروخته است.

مديرعامل فيلميران در پايان اين گفت‌وگو درباره وضعيت استقبال مخاطبان در روزهاي تعطيل تهران از سينماها تصريح كرد: استقبال از سينماها بسيار خوب بود. اميدوارم روند استقبال مردم در روزهاي بعد از تعطيلات تهران هم ادامه پيدا كند تا به اين ترتيب شاهد يك حركت جديد و پويايي در سينماها باشيم و اميد به سينما‌ها بازگردد.

منبع : پارس به نقل از ایسنا